Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odhaleně...

(banjoman, 3. 4. 2010 15:07)

Vzdáváme hold Vašemu Vysokoprevochoditelstvu, které ráčilo pohlédnout z výšin svého ministerstva a popatřilo na nás dělný bluegrassový lid... Jen si uctivě dovolujeme připomenout, že se kvapem blíží Výjezdní zasedání SKD!

Odhaleně

(Mr. pro odhal zbyteč msterstev., 1. 4. 2010 20:32)

Odhaleně odhaluji odhalenou opravdovou pravdu.......že tyto stránky nejsou zbytečné :-) ba naopak velmi potřebné. Jakákoli propagace bluegrassu a kapel žijící touto muzikou je prospěšná. Nicméně gratuluji Banjomenovi a celé kapele k tomuto grandioznímu výtvoru a přeji hodně spokojených návštěvníků a to nejen těch virtuálních.

TO ODKAZ

(Banjoman, 18. 3. 2010 15:10)

Tisíce děkovných dopisů! Taktéž i my si dovolujeme umístit odkaz na Xandí stránky do našich odkazů...

Odkaz

(Honza, 18. 3. 2010 6:03)

Kapely co vystoupily na Setkání Kapel v Polné, si vysloužily čestné místo v odkazech na stránkách : www.xandi.estranky.cz ,tak jsem si dovolil do odkazů umístit i tu VAši.

TO MINISTR DOPRAVY

(Banjoman, 24. 2. 2010 20:08)

Děkujeme za podporu, tolik chvály si ani nezasloužíme! Věříme, že "technické potíže" budou brzy odstraněny - alespoň Hořtica to sliboval! Na Dářko se taky těšíme...

SETKÁNÍ KAPEL-POLNÁ

(PÁJA, 22. 2. 2010 12:58)

Zdravím celou kapelu a nedá mi,abych nereagoval.Koncert s vámi byl prímový zážitek a nebýt drobných potíží s technikou tak se nebojím říct,dokonalý.Už jsem vás slyšel vícekrát,ale takhle na podiu poprvé.Housle přímo virtuozní(ty já miluju),Flegmoušovo banjo standartně nadstandartní,zpěv při ploužáku nahání husí kůži a Hořčičákova kytata,to je radost sama.DÍKY a budu se těšit na další setkání,třeba na Dářku. VÁŠ MINISTR DOPRAVY Z JIHLAVY.ČAUKY